"Stock-Office" patalpų pardavimas ir nuoma

Biuro - Prekybos - Sandeliavimo

Rinktis patalpas

Apie projektą


Strategiškai patogioje Kauno vietoje vystomas modernus „stock-office“ tipo pastatų kompleksas. Dėl unikalios koncepcijos 11 m aukščio pastatuose po vienu stogu gali įsikurti biurų, prekybos ir sandėliavimo patalpos. Optimalaus dydžio patalpos leidžia įsikurti ir vidutinio, bei smulkaus verslo įmonėms. Taikos pr. ir Ateities pl. sankirtoje stovinčio 5400 m2 komplekso patalpos yra lengvai pritaikomos pagal individualius įmonių poreikius, nes galima sujungti atskirus segmentus ar keisti patalpų paskirtį. Pirkėjams/Nuomininkams taip pat suteikiamos nuosavos lauko sandėliavimo aikštelės, leidžiančios išspręsti patogaus ir saugaus didesnių kiekių medžiagų laikymo klausimą. Darbuotojai bei klientai gali ne tik patogiai pasiekti patalpas važiuodami iš Kauno miesto, Kaunas-Klaipėda (A1) magistraliniu keliu ar Pietrytiniu Kauno miesto aplinkeliu nuo Marijampolės pusės , bet ir pasistatyti automobilį erdvioje 123 vietų antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. Šių patalpų įsigijimas – investicija į solidžias A+ energetinės klasės patalpas, galinčias tinkamai reprezentuoti ir sujungti įvairius verslus.

Vieta


Išskirtinėje Kauno miesto vietoje, Taikos pr. ir Ateities pl. sankirtoje, vystomas modernus skirtingos paskirties pastatų kompleksas yra lengvai pasiekiamas Kaunas-Klaipėda (A1) magistraliniu keliu, važiuojant viena pagrindinių Kauno miesto gatvių ar net atvykstant iš kitų Lietuvos miestų, Pietrytiniu Kauno miesto aplinkeliu. Įvažiuoti į pastatų komplekso teritoriją galima ne tik per Ateities plentą, bet ir per Taikos prospektą, todėl jūsų verslas bus lengvai pasiekiamas ir be vargo pastebimas. Be to, skirtingos paskirties pastatų komplekso vieta ne tik strategiškai tinkama įvairaus pobūdžio verslams, bet ir protingai išnaudota. Pirkėjams siūlomos nuosavos lauko sandėliavimo aikštelės, o darbuotojų bei klientų patogumui šalia pastatų įrengta antžeminė 123 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Techniniai sprendimai


Skirtingos paskirties pastatų kompleksas, įsikūręs 1,7848 ha sklype strategiškai patogioje Kauno miesto vietoje, pasižymi moderniais techniniais sprendimais. Jis suprojektuotas taip, kad be vargo būtų galima sujungti atskirus pastatus ar keisti jų paskirtį, taip įgyvendinant pačius įvairiausius pirkėjo norus. Pastatų kompleksas išsiskiria šviesiomis fasado spalvomis, o erdvūs langai suprojektuoti taip, jog užtikrintų maksimalų šviesos kiekį patalpų viduje. Mes rūpinamės savo klientų saugumu, todėl siekiant apsaugoti turtą bei žmones, visose patalpose įrengiama pažangi automatinė sprinklerinė gesinimo sistema vandeniu, kuri gali be vargo aptikti net menkiausią kilusį gaisrą ir laiku sustabdyti jo plitimą. Be to, statant šį daugiafunkcinį kompleksą buvo pasitelkti geriausi A+ energetinę klasę užtikrinantys sprendimai, o žmonių patogumui šalia komplekso įrengta 123 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

 • Sklypo plotas 1,7848 ha
 • Bendras plotas 5400 m2
 • Patalpos suskirstytas į 8 turtinius vienetus (600 - 800 m2)
 • A+ energetinė klasė
 • Lauko sandėliavimo aikštelės
 • 123 parkavimo vietos
 • 11 metrų aukštis
 • Sklypo plotas 1,7848 ha
 • Bendras plotas 5400 m2
 • Patalpos suskirstytas į 8 turtinius vienetus (600 - 800 m2)
 • A+ energetinė klasė
 • Lauko sandėliavimo aikštelės
 • 123 parkavimo vietos
 • 11 metrų aukštis

Parduodamos/Nuomojamos patalpos


Parduodamos/Nuomojamos patalpos


Plėtros galimybės


Parduodami investiciniai sklypai Jūsų verslui su išvystyta infrastruktūra ir visomis komunikacijomis.

Žiūrėti planą

Pardavimo atstovas